Персонал

Директор

Веска Йорданова Барова

veska.barova@nbnet.org

ЗДУД

Анна Радкова Горинова-Христова

anna.gorinova@nbnet.org

ЗДУД

Геновева Радова Дюлгярова

galya.radova@nbnet.org

Педагогически съветник

Илияна Атанасова Александрова

ilijana.aleksandrova@nbnet.org

Ресурсен учител

Таня Раленекова

tatjana.ralenekova@nbnet.org

РНИКТ

Людмила Костадинова Табанджова

lyudmila.tabandzhova@nbnet.org

РНИКТ

Снежина Илчева Машева

snezhina.masheva@nbnet.org

Начален етап

Петра Пирдопска

petra.pirdopska@nbnet.org

Начален етап

Ени Костова Гаджева

eni.gadzheva@nbnet.org

Начален етап

Марийка Тодорова Проданова

mariyka.prodanova@nbnet.org

Начален етап

Мария Иванова Добрева

mariya.dobreva@nbnet.org

Начален етап

Неделка Ангелова Гойчилова

nedelka.goychilova@nbnet.org

Начален етап

Гергана Яворова Милска

gergana.milska@nbnet.org

Начален етап

Мария Иванова Раленекова

mariya.ralenekova@nbnet.org

Начален етап

Иван Петков Иванов

ivan.ivanov@nbnet.org

Начален етап

Пенка Кръстева Дюлгярова

pepa.dyulgiarova@nbnet.org

Начален етап

Николина Денева Димитрова

nikolina.dimitrova@nbnet.org

Начален етап

Веселина Ангелова Домусчиева

veselina.domuschieva@nbnet.org

Начален етап

Нора Николова Барова

nora.barova@nbnet.org

Английски език в начален етап

Ваня Димитрова Манчорова

vanya.manchorova@nbnet.org

Английски език в начален етап

София Иванова Ганчева

sofia.gancheva@nbnet.org

ФВС в начален етап

Мариета Димитрова

marieta.dimitrova@nbnet.org

БЕЛ

Георги Василков Георгиев

georgi.georgiev@nbnet.org

БЕЛ

Милка Ангелова Пискова

milka.piskova@nbnet.org

БЕЛ

Павлина Николова Димитрова

pavlina.dimitrova@nbnet.org

БЕЛ

Пенка Петкова Пенева-Кокотанекова

penka.peneva@nbnet.org

БЕЛ

Невяна Илиева Кацарева

neviana.katzareva@nbnet.org

Английски език

Анна Георгиева Стайкова

anna.staykova@nbnet.org

Английски език

Снежа Страхилова Симеонова

sneja.simeonova@nbnet.org

Английски език

Силвия Симеонова Бобекова

silvia.bobekova@nbnet.org

Английски език, Руски език

Василка Павлова Навущанова

vasilka.navushtanova@nbnet.org

Английски език

Силвия Десимирова Кекова

silvia.kekova@nbnet.org

Английски език

Николинка Лукова Кехайова

nikolinka.kehayova@nbnet.org

Английски език

Антонина Асенова Футекова

antonina.futekova@nbnet.org

Немски език

Стоянка Маринова Керемидчиева Шанова

 stoyanka.shanova@nbnet.org

Математика

Ангелина Стойкова Вангелова

angelina.vangelova@nbnet.org

Математика

Катя Георгиева Джолова

katya.djolova@nbnet.org

Математика

Донка Борисова Гарчева

donka.garcheva@nbnet.org

Математика

Илина Асенова Гечева

ilina.gecheva@nbnet.org

Информатика, АЕ

Костадинка Караджова

kostadinka.gospodinova@nbnet.org

Информационни технологии

Кристина Ракова

 kristina.rakova@nbnet.org

Информационни технологии

Нонка Пенчова Лютова

nonka.lutova@nbnet.org

Информационни технологии

Цветана Власкова Пенелова

tsvetana.muleshkova@nbnet.org

История и цивилизация

Георги Петров Писков

georgi.piskov@nbnet.org

Гражданско образование

Иван Тодоров Митовски

ivan.mitovski@nbnet.org

География и икономика

Симеонка Петкова Брадестилова

simeonka.bradestilova@nbnet.org

Гражданско образование

Марин Красимиров Кушлов

marin.kushlov@nbnet.org

Биология и ЗО, ЧП

Мариела Варадинова

mariela.varadinova@nbnet.org

Биология и ЗО, ЧП

Нина Батева-Куртакова

nina.bateva@nbnet.org

Биология и ЗО, ЧП

Сърма Шишкова

 syrma.shishkova@nbnet.org

Химия и ООС, ЧП, Биология и ЗО

Иванка Александрова Талева-Мазнекова

ivanka.taleva@nbnet.org

Химия и ООС, Физика и астрономия

Теменужка Тодорова Хаинова

temenuzhka.hainova@nbnet.org

Физика и астрономия

Радка Радова Семова

radka.semova@nbnet.org

Музика

Юлия Костадинова Богоева

uliq.bogoeva@nbnet.org

ИИ, ДТИ, ТП

Нистор Делчов Хаинов

nistor.hainov@nbnet.org

ИИ, ДТИ, ТП

Стефан Томев Дошков

stefan.doshkov@nbnet.org

ФВС

Красимира Иванова Лазарова

krasimira.lazarova@nbnet.org

ФВС

Николай Петров Петров

nikolai.petrov@nbnet.org

ФВС

Ангел Стойков Парпулов

angel.parpulov@nbnet.org

Хореография

Мария Борисова Бензарова

mariya.benzarova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Милка Радева

 milka.radeva@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Парашкева Маринова Керемидчиева

parashkeva.keremidchieva@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Мариана Георгиева Узунова

mariana.uzunova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Спаска Костова

 spaska.kostova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Виолета Стоянова Авелова

violeta.avelova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Десислава Калугерова

desislava.kalugerova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

 Екатерина Филипова

 ekaterina.filipova@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Тинка Бояджиева

tinka.boyadzhieva@nbnet.org

Ръководител група в ЦОУД

Мариана Калоянова

mariana.kaloianova@nbnet.org

Гл. счетоводител

Павлинка Кръстева Цанкова

pavlinka.cankova@nbnet.org

ЗАТС

Соня Ангелова Терзиева

sonya.terzieva@nbnet.org

Техн. секретар

Лидия Георгиева Георгиева

lidiya.georgieva@nbnet.org

Огняр

Христо Найденов Димитров

 

Общ работник

Илия Димитров Атмаджов

 

Дърводелец

Борис Иванов Дейков

 

Охрана

Димитър Ненов Парпулов

 

Шофьор

Иван Иванов Раков

 

Хигиенист

Павлина Милушева Головчинска

 

Хигиенист

Радка Дойкова Ушева

 

Хигиенист

Минка Минкова Баремова

 

Хигиенист

Росица Стоянова Тасева

 

Хигиенист

Анка Александрова Машонова

 

Хигиенист

Елена Маринова Димитрова

 

Хигиенист

Марийка Димитрова Загорска

 

Хигиенист

Радка Пенчева