Да засадим красота за по-зелено утре!

По повод Световния ден на околната среда учениците от групите за целодневна организация на учебния ден се включиха с малък, но изпълнен с много грижа и настроение жест към природата – засаждане на цветя. 🌍💚🌷
С много усмивки, старание и любов към природата те направиха още една крачка към създаването на по-красива и по-зелена среда. 🌼☘️
Вярваме, че всяко посадено цвете е символ на грижата за нашата планета и на отговорността, която всички носим към нея. 🌿🌺
☘️🌷🌼 Нека пазим природата и с ежедневните си малки добри дела да оставяме след себе си повече красота, надежда и грижа за едно по-зелено утре! 💚🌍 Снимки