Една красива страница беше изписана, а пред нашите четвъртокласници се открива ново и вълнуващо приключение! 

С много вълнение и заслужена гордост отпразнувахме успешното завършване на началния етап.
Учителите Маргаритка Паланкалиева, Веселина Домусчиева, Десислава Калугерова и Петра Пирдопска с обич и вяра изпратиха своите възпитаници към следващата стъпка, предавайки ги в ръцете на новите им класни ръководители – Виктория Иванова, Мирослава Петрова и Кристина Чоролеева-Генчева.
С топли думи директорът на училището, г-жа Снежина Машева, поздрави учениците, а те ни развълнуваха със своята празнична програма, показвайки колко много са пораснали, научили и постигнали.