Емилия Великова от VI „Б“ клас се представи достойно в конкурса „Животните – мои приятели“

Емилия Великова от VI „Б“ клас се представи достойно в конкурса „Животните – мои приятели“, организиран в рамките на инициативата „Училище за всички“ към III ОУ „Д-р Петър Берон“ – Монтана.
Със своята фотография тя впечатли журито и заслужено бе отличена с наградата „Най-грижовен приятел“ в категория „Фотография“.
Грамота за участие получи и Стоян Ковачев от VII „Б“ клас. Благодарим на техните учители – Нина Барова и Йоана Маслева, за подкрепата и насърчаването на творческите изяви на учениците.
Поздравяваме всички участници за достойното представяне, творческия дух и любовта към животните! Пожелаваме им още много бъдещи успехи и вдъхновение!